Get Adobe Flash player

Chystáme se na Vánoce – 2. třída

Z prvouky víme, že prosinec patří mezi zimní měsíce. Zima začne přesně 21. prosince. V ten den už ve škole nebudeme. Máme ředitelské volno a potom vánoční prázdniny. Do té doby je třeba zvládnout mnoho předvánočních příprav. Nenechali jsme nic náhodě. Vánoční dárek a přání už máme hotové. Na dveřích visí adventní kalendář. Dnes jsme ozdobili i stromeček ve třídě, abychom si sváteční atmosféry jaksepatří užili.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.