Get Adobe Flash player

Chystáme se na Vánoce – 2. třída

Z prvouky víme, že prosinec patří mezi zimní měsíce. Zima začne přesně 21. prosince. V ten den už ve škole nebudeme. Máme ředitelské volno a potom vánoční prázdniny. Do té doby je třeba zvládnout mnoho předvánočních příprav. Nenechali jsme nic náhodě. Vánoční dárek a přání už máme hotové. Na dveřích visí adventní kalendář. Dnes jsme ozdobili i stromeček ve třídě, abychom si sváteční atmosféry jaksepatří užili.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.