Get Adobe Flash player

Hurá, napadl sníh - 1. a 2. třída

p1240508 resizeV loňském roce jsme si zimních radovánek vůbec neužili. Když nám letos zima přinesla první větší sněhovou nadílku, neváhali jsme a oprášili boby a lopaty. Ale ouha! Řídit je, nebylo tak jednoduché, jak jsme si mysleli. Učili jsme se zatáčet, vyhýbat se a brzdit. Stačil však jeden trénink a z nás se stali šikovní bobisté a sáňkaři. Jsme přeci z podhůří Krkonoš!

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.