Get Adobe Flash player

Lyžařský výcvik 6. a 7. třídy

p1000268 resizeNa Pomezních Boudách se mezi 5. až 10. lednem pohybovalo 11 amatérských běžců na lyžích. Během tohoto pobytu jste ale mohli spatřit markantní rozdíl v jejich technice a výkonu. Devět chlapců a dvě dívky předváděli na dřevěných prkýnkách každý den obrovské pokroky. Krakonoš nám poslal dostačující sněhovou nadílku, ale poslední den nás mohl ušetřit. Konaly se nejdůležitější vytrvalostní závody na 3,5 km a soutěžící bojovali s velmi silným vichrem a mokrým sněhem. Nálada i přesto byla optimistická, sportovci přistupovali k výcviku zodpovědně a nadšeně.

Skol!

(fotogalerie zde)

Mgr. Iva ŠediváPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.