Lyžařský výcvik 6. a 7. třídy

p1000268 resizeNa Pomezních Boudách se mezi 5. až 10. lednem pohybovalo 11 amatérských běžců na lyžích. Během tohoto pobytu jste ale mohli spatřit markantní rozdíl v jejich technice a výkonu. Devět chlapců a dvě dívky předváděli na dřevěných prkýnkách každý den obrovské pokroky. Krakonoš nám poslal dostačující sněhovou nadílku, ale poslední den nás mohl ušetřit. Konaly se nejdůležitější vytrvalostní závody na 3,5 km a soutěžící bojovali s velmi silným vichrem a mokrým sněhem. Nálada i přesto byla optimistická, sportovci přistupovali k výcviku zodpovědně a nadšeně.

Skol!

Mgr. Iva Šedivá