Get Adobe Flash player

Lyžařský výcvik 6. a 7. třídy

p1000268 resizeNa Pomezních Boudách se mezi 5. až 10. lednem pohybovalo 11 amatérských běžců na lyžích. Během tohoto pobytu jste ale mohli spatřit markantní rozdíl v jejich technice a výkonu. Devět chlapců a dvě dívky předváděli na dřevěných prkýnkách každý den obrovské pokroky. Krakonoš nám poslal dostačující sněhovou nadílku, ale poslední den nás mohl ušetřit. Konaly se nejdůležitější vytrvalostní závody na 3,5 km a soutěžící bojovali s velmi silným vichrem a mokrým sněhem. Nálada i přesto byla optimistická, sportovci přistupovali k výcviku zodpovědně a nadšeně.

Skol!

(fotogalerie zde)

Mgr. Iva Šedivá

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.