Get Adobe Flash player

Výroba ozdob do ZOO

Čeká nás výlet do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Abychom měli vstup zdarma, ozdobíme v ZOO jeden vánoční stromek. Protože musí ozdoby snést i nepřízeň zimního počasí, přemýšleli jsme, z čeho je vyrobíme. Nakonec to vyhrála samotvrdnoucí hmota. Ozdoby jsme vykrajovali jako cukroví z lineckého těsta. Ve třídě jsme si řetězy pověsili na náš malý stromek a už se těšíme, jak se budou vyjímat ve svátečně vyzdobené ZOO.

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.