Get Adobe Flash player

Pololetní vysvědčení - 2. třída

p1170648 resizeTřídní slavnosti mají druháci velmi rádi. Oslavy pololetního vysvědčení se nemohli dočkat. Hned ráno nás čekalo překvapení. Maruška pro nás připravila krásné loutkové divadlo. Pak už se děti těšily na čokoládový dort a dětské šampaňské. Před přípitkem a mlsáním je ale čekala známá otázka: „Poznáte, čí je to vysvědčení?“ Pozorní posluchači si to své dokázali najít. Je jen škoda, že jsme se, stejně jako loni, nesešli v plném počtu.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.