Get Adobe Flash player

Pololetní vysvědčení - 2. třída

p1170648 resizeTřídní slavnosti mají druháci velmi rádi. Oslavy pololetního vysvědčení se nemohli dočkat. Hned ráno nás čekalo překvapení. Maruška pro nás připravila krásné loutkové divadlo. Pak už se děti těšily na čokoládový dort a dětské šampaňské. Před přípitkem a mlsáním je ale čekala známá otázka: „Poznáte, čí je to vysvědčení?“ Pozorní posluchači si to své dokázali najít. Je jen škoda, že jsme se, stejně jako loni, nesešli v plném počtu.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.