Get Adobe Flash player

Přednáška o finanční gramotnosti

V úterý 6. 12. se sešla 8. a 9. třída na přednášce o finanční gramotnosti. Přednášku nám prezentovaly žákyně a jejich paní učitelka z  Obchodní akademie Trutnov.

Dozvěděli jsme se o tom, jak např. zacházet se svým bankovním účtem nebo jak si dávat pozor na různé nebezpečí ohledně financí. Dále nás informovaly, že když ztratíme telefon, tak si máme zablokovat SIM kartu a stejně tak kreditní kartu. Pak nám ještě řekly, že když si bereme paušál na telefon, že si vždy radši máme pročíst smlouvu.

Dostali jsme také papíry, do kterých jsme si psali diktované poznámky. Ptali se nás i na to, jak se zachovat v různých situacích. Nejaktivnější žáci mohli dostat odměnu a tu dostal Lukáš Atll. Přednáška se nám moc líbila a nyní víme o něco více.

Tomáš Hofmann, 8. třída

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.