Get Adobe Flash player

Pozor, zebra!

p1240634 resizePokud se domníváte, že 12. února čekala žáky 1. a 2. třídy projížďka autobusem po safari, vyvedu vás z omylu. Tahle zebra byla sice černobíle pruhovaná, jinak ale neměla s africkým zvířátkem nic společného. Byla to Zebra silniční a spolu se semaforem Semtamfórem učila kluka Davida zvládnout bezpečně jízdu na kole. David jel totiž sám přes celé město navštívit svoji kamarádku Elišku. Musel poslouchat dopravní značky, orientovat se v dopravě na křižovatce i na kruhovém objezdu. Byla to věc nelehká. Naštěstí mu pomáhaly dopravní pohádky i naše děti. Vtipné představení s krásnými loutkami se nám moc líbilo.

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.