Get Adobe Flash player

Návštěva posilovny - 6. třída

p1170851 resizeMísto zdokonalování bruslařské techniky jsme se vydali zvětšovat naše svalové partie, jelikož zimní stadion byl uzavřen. Žáci 6. třídy tedy měli možnost si společně užít posilovací stroje, TRX a běžecké pásy a fotbálek. Někteří předvedli opravdu zdatné výkony, ani děvčata se nenechala zahanbit a všichni odcházeli s dobrým pocitem, že něco udělali pro své tělo.

(fotogalerie zde)

Mgr. Šedivá, Mgr. Vondráčková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.