Get Adobe Flash player

Karneval

cimg6525 resizeLetošní karneval se odbýval v duchu pořádného veselí, a také nesl známky masopustu. Páťáci, co by organizátoři, pěkně pozvali všechny žáky prvního stupně. Jedinou podmínkou pro účast byla maska. Sešla se jich spousta a nádherných. Pátá třída si připravila klasické masky. Přišli jako kominíci, koně a báby s nůšemi. O povolení zábavy požádali paní ředitelku, která nám pak předala drobné sladkosti a s pány páťáky si zatančila úvodní taneček. Potom tančili a soutěžili i všichni ostatní. Skupinky si vymýšlely svoje choreografie, také nasbíraly babám brambory do nůší, jednotlivci zkoušeli svůj mlsný jazýček nebo chystali postní jídlo. Myslím, že se tu nikdo nenudil a doufám, že pro všechny bylo zajímavé dozvědět se něco nového o masopustních veselicích našich předků.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Podlipná

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.