Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - dívky - 8. třída

Vánoční atmosféra je cítit už na každém kroku. Cesta do školy je prosvícena vánoční výzdobou, besídka, školní akce, stromečky, věnce...to vše nám připomíná, že se blíží jedno z nejkrásnějších období roku - vánoce. Abychom to vnímaly naplno, provoněly jsme si už tak krásně  vyšperkovanou školu pečenými perníčky a zároveň tak trošku pomohly i maminkám doma. I když nevím, jestli všechna ta srdíčka, stromečky, andílci, kolečka  vydržela cestu domů. Ochutnávat se přece musí...

Mgr. Petra Endrychová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.