Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - dívky - 8. třída

Vánoční atmosféra je cítit už na každém kroku. Cesta do školy je prosvícena vánoční výzdobou, besídka, školní akce, stromečky, věnce...to vše nám připomíná, že se blíží jedno z nejkrásnějších období roku - vánoce. Abychom to vnímaly naplno, provoněly jsme si už tak krásně  vyšperkovanou školu pečenými perníčky a zároveň tak trošku pomohly i maminkám doma. I když nevím, jestli všechna ta srdíčka, stromečky, andílci, kolečka  vydržela cestu domů. Ochutnávat se přece musí...

Mgr. Petra EndrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.