Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - dívky - 8. třída

Vánoční atmosféra je cítit už na každém kroku. Cesta do školy je prosvícena vánoční výzdobou, besídka, školní akce, stromečky, věnce...to vše nám připomíná, že se blíží jedno z nejkrásnějších období roku - vánoce. Abychom to vnímaly naplno, provoněly jsme si už tak krásně  vyšperkovanou školu pečenými perníčky a zároveň tak trošku pomohly i maminkám doma. I když nevím, jestli všechna ta srdíčka, stromečky, andílci, kolečka  vydržela cestu domů. Ochutnávat se přece musí...

Mgr. Petra Endrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.