Get Adobe Flash player

Elektrický Emil

elektricky emil resizeV úterý 24. února jsme se my, tedy žáci čtvrté a páté třídy, vydali do kulturního střediska UFFO na divadelní představení. Humorně vyprávěný příběh skutečného Emila Kolbena nás výborně pobavil i poučil. Páťáci budou brzy v přírodovědě probírat technický pokrok a využití energie, a tak bylo skvělé seznámit se nejen s hlavním hrdinou, ale i s panem Křižíkem, Škodou, Fordem, Edisonem, Teslou a dalšími. Po skončení představení pátá třída ještě pokračovala krátkou návštěvou výstavy Nové technologie ve Staré radnici, kterou pořádala naše škola.

Mgr. Jana Podlipná

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.