Elektrický Emil

elektricky emil resizeV úterý 24. února jsme se my, tedy žáci čtvrté a páté třídy, vydali do kulturního střediska UFFO na divadelní představení. Humorně vyprávěný příběh skutečného Emila Kolbena nás výborně pobavil i poučil. Páťáci budou brzy v přírodovědě probírat technický pokrok a využití energie, a tak bylo skvělé seznámit se nejen s hlavním hrdinou, ale i s panem Křižíkem, Škodou, Fordem, Edisonem, Teslou a dalšími. Po skončení představení pátá třída ještě pokračovala krátkou návštěvou výstavy Nové technologie ve Staré radnici, kterou pořádala naše škola.

Mgr. Jana Podlipná

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.