Get Adobe Flash player

Tvrdé a měkké souhlásky - 2. třída

p1240815 resizePokud se chceme něco dobře naučit, je nejlépe zapojit všechny naše smysly. Při českém jazyce obvykle využíváme zrak, sluch nebo hmat – tedy čteme, nasloucháme a píšeme. Dnes jsme přidali také chuť a čich. Při výtvarné výchově jsme totiž vyráběli souhlásky. Nejprve jsme napekli tvrdé z perníkového těsta a pak vyváleli měkké z nepečeného. Měkké jsme slupli hned. Tvrdé, trvanlivé, si šetříme. Kdo se při hodině snaží, dostane každý den kousek jako odměnu. Mňam!!!

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.