Get Adobe Flash player

Tvrdé a měkké souhlásky - 2. třída

p1240815 resizePokud se chceme něco dobře naučit, je nejlépe zapojit všechny naše smysly. Při českém jazyce obvykle využíváme zrak, sluch nebo hmat – tedy čteme, nasloucháme a píšeme. Dnes jsme přidali také chuť a čich. Při výtvarné výchově jsme totiž vyráběli souhlásky. Nejprve jsme napekli tvrdé z perníkového těsta a pak vyváleli měkké z nepečeného. Měkké jsme slupli hned. Tvrdé, trvanlivé, si šetříme. Kdo se při hodině snaží, dostane každý den kousek jako odměnu. Mňam!!!

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.