Get Adobe Flash player

Marimba Live Drums

Postřehy žáků 6. ročníku z vystoupení skupiny Marimba Live Drums...

Dne 13. 12. 2011 jsme šli na představení "Marimba live drums". Představila se nám skupina čtyř mladých, talentovaných bubeníků, kteří umí hrát téměř na jakékoliv bicí hudební nástroje. Celá show se mi moc líbila, paní učitelka je moc hodná, že nám toto představení objednala. Doufám, že až příště opět zavítá Marimba do Trutnova, budeme moci jít znovu!

N. Šedivková

Byli jsme na koncertě Marimby. Spíše než koncert to byla bubenická show. Viděli a slyšeli jsme více jak pět druhů bicích nástrojů a bicích souprav. Bylo hráno také na marimbu - podle které nese tato skupina své jméno. V Uffu jsem také potkal své bývalé spolužáky z minulé školy. Byl to moc hezký den.

V. Salaba

Mně se nejvíce líbil začátek představení - jak klukům v úplné tmě svítily hůlky i oblečení. Také mě potěšilo, že v průběhu představení dětem rozdávali podepsané bubenické hůlky a čelenky, které nám kluci po představení podepisovali.

D. Hospodka

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.