Get Adobe Flash player

Aktuálně ze zimního stadionu - 6. třída

p1050514 resizeDnes nás čekala předposlední lekce bruslení. Museli jsme si ji pořádně užít. Ani tentokrát nechyběly paralelní závody, které byly opět velice napínavé. Někteří chlapci využili možnost půjčit si hokejky a trénovat přihrávky pukem. Ostatní dali přednost pilnému procvičování různých bruslařských technik, protože přesně za týden vyvrcholí bruslařský kurz, a ti, co pilně trénovali, budou po zásluze odměněni.

(fotogallerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.