Get Adobe Flash player

Velký úspěch

cimg6740 resizeBřezen je měsíc knihy. A právě v tomto měsíci zažila naše škola velký svátek. Vyšla totiž kniha, kde spisovatel Arnošt Vít převyprávěl známé bajky slavných spisovatelů Ezopa, La Fontaina a Krylova. Ilustrace dodaly děti z celé České republiky. Do Prahy jich došly stovky, ale do knížky byly vybrány pouze nejzdařilejší. A mezi nimi i sedm obrázků našich žáků. Blahopřejeme a jsme na ně pyšní! Je to veliký úspěch. Děkujeme také paní učitelce Maršíkové, která děti k tak výborným výsledkům dovedla.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.