Velký úspěch

cimg6740 resizeBřezen je měsíc knihy. A právě v tomto měsíci zažila naše škola velký svátek. Vyšla totiž kniha, kde spisovatel Arnošt Vít převyprávěl známé bajky slavných spisovatelů Ezopa, La Fontaina a Krylova. Ilustrace dodaly děti z celé České republiky. Do Prahy jich došly stovky, ale do knížky byly vybrány pouze nejzdařilejší. A mezi nimi i sedm obrázků našich žáků. Blahopřejeme a jsme na ně pyšní! Je to veliký úspěch. Děkujeme také paní učitelce Maršíkové, která děti k tak výborným výsledkům dovedla.

Mgr. Jana Sávová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.