Get Adobe Flash player

Částečné zatmění Slunce

p1000939 resize20. března 2015 se celá naše škola připojila ke statisícům lidí v naší republice a v době od 9:37 hodin do 11:58 hodin pozorovala částečné zatmění Slunce. Pro pozorování jsme využili speciální sklíčka i svářecí kukly. Také jsme na zeď promítali zatmění Slunce pomocí zrcátka. Ve třídách měli žáci možnost sledovat on-line přenos na interaktivních tabulích. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

(fotogalerie zde)

Mgr. J. Fendrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.