Get Adobe Flash player

Částečné zatmění Slunce

p1000939 resize20. března 2015 se celá naše škola připojila ke statisícům lidí v naší republice a v době od 9:37 hodin do 11:58 hodin pozorovala částečné zatmění Slunce. Pro pozorování jsme využili speciální sklíčka i svářecí kukly. Také jsme na zeď promítali zatmění Slunce pomocí zrcátka. Ve třídách měli žáci možnost sledovat on-line přenos na interaktivních tabulích. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

(fotogalerie zde)

Mgr. J. FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.