Get Adobe Flash player

Štědrej večer nastal

Vánoce jsou svátky setkávání a obdarovávání. Také herci a muzikanti divadla Drak se s námi chtěli setkat a obdarovat nás. Dárek nebyl zabalený v hedvábném papíře a nečekal na nás pod vánočním stromečkem. Dostali jsme dárek hudební, vánoční příběh o narození Ježíška, vlastně komedii poskládanou z koled a vyprávěnek. Učitelé ocenili profesionalitu účinkujících, děti pak, podle ohlasů, hlavně vtip a tvořivé spojení lidových koled se současnou hudbou.

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.