Get Adobe Flash player

Štědrej večer nastal

Vánoce jsou svátky setkávání a obdarovávání. Také herci a muzikanti divadla Drak se s námi chtěli setkat a obdarovat nás. Dárek nebyl zabalený v hedvábném papíře a nečekal na nás pod vánočním stromečkem. Dostali jsme dárek hudební, vánoční příběh o narození Ježíška, vlastně komedii poskládanou z koled a vyprávěnek. Učitelé ocenili profesionalitu účinkujících, děti pak, podle ohlasů, hlavně vtip a tvořivé spojení lidových koled se současnou hudbou.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.