Ukončení bruslařského kurzu

Žáci 6. třídy absolvovali výuku základní techniky bruslení. Máme za sebou tříměsíční kurz na zimním stadionu v Trutnově a zde je závěrečné shrnutí:

Z pohledu vyučujícího musím bruslaře pochválit. Někteří předvedli skutečně velké pokroky, jiní pilovali již dobře osvojenou techniku a zkoušeli se jen doučit brzdění. Ti šikovnější si dokonce zahráli hokej a ostatní se účastnili různých her, slalomů a soutěží.

Při poslední hodině se konaly závěrečné závody a známkovala se technika. Můžete nahlédnout do výsledkové tabulky, jak si žáci vedli při rychlostní (objet co nejrychleji celý stadion na čas ve dvojici) a dovednostní (bezchybně projet paralelní dráhu z kuželů a provést dřep a výskok) soutěži:

BRUSLAŘI
DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽ
RYCHLOSTNÍ SOUTĚŽ
Adam Špacír - Josef Kučera splnil rychleji - splnil 45 s - 42 s
Jakub Kolář - Petr Dragoun splnil - splnil rychleji 27 s - 26 s
Marek Rösel - Adam Zvára splnil rychleji - splnil 55 s - 1:47
Jakub Salaba splnil 36 s

Mgr. Šedivá a Mgr. Vondráčková přejí žákům další bruslařské úspěchy!