BPA u nás – profesní orientace žáků 8. a 9. ročníku

dscn6511 resizeVe středu 10. prosince nás navštívili zástupci z Bezpečnostně právní akademie v Malých Svatoňovicích. Pan Bc. Miloslav Fátor se svými nejstaršími studenty nám nabídli malou ochutnávku z jejich učebních osnov.

Žáci si vyslechli přednášku, která se týkala především trestněprávní odpovědnosti po dovršení věku patnácti let, a zhlédli ukázku z vyučovacích hodin speciální tělesné výchovy, do níž se mohli i aktivně zapojovat. Přítomní studenti se osvědčili i jako zdatní lektoři.

Celý program se odvíjel ve velmi přátelské atmosféře, děkujeme za návštěvu a budeme se těšit třeba zase za rok na shledanou.

Mgr. Kateřina Javůrková