BPA u nás – profesní orientace žáků 8. a 9. ročníku

dscn6511 resizeVe středu 10. prosince nás navštívili zástupci z Bezpečnostně právní akademie v Malých Svatoňovicích. Pan Bc. Miloslav Fátor se svými nejstaršími studenty nám nabídli malou ochutnávku z jejich učebních osnov.

Žáci si vyslechli přednášku, která se týkala především trestněprávní odpovědnosti po dovršení věku patnácti let, a zhlédli ukázku z vyučovacích hodin speciální tělesné výchovy, do níž se mohli i aktivně zapojovat. Přítomní studenti se osvědčili i jako zdatní lektoři.

Celý program se odvíjel ve velmi přátelské atmosféře, děkujeme za návštěvu a budeme se těšit třeba zase za rok na shledanou.

Mgr. Kateřina Javůrková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.