Get Adobe Flash player

IPS – Volba povolání

dscn7281 resizeHned po vánočních prázdninách jsme si s žáky 9. ročníku připomněli, že jejich důležitý životní krok se nezadržitelně blíží.

Ve středu 7. 1. jsme navštívili na jejím pracovišti Mgr. Eriku Láškovou. Dorazili jsme na IPS – Informační a poradenské středisko Královéhradeckého kraje v Trutnově (Úřad práce ČR Trutnov). Čekala nás zde přednáška a beseda týkající se profesní orientace, přijímacího řízení pro letošní školní rok, problematiky zaměstnanosti i nezaměstnanosti v našem regionu, uplatnění se na trhu práce aj.

Bylo znát, že řada budoucích uchazečů již množství informací získala a nad danou otázkou se důkladně zamýšlí a není jejich cílem navštěvovat prostory Úřadu práce v Trutnově či jinde častěji.

Nezbývá tedy, než jim všem popřát co nejsprávnější volbu, úspěšné následné studium a co nejvíce úspěchů a spokojenosti v jejich dalším životě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková                                                                                   

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.