Listy mám, strom nejsem …

Pod tímto krásným názvem se skrývala velice zajímavá výstava prací žáků Základní umělecké školy, která vznikla k „Měsíci knihy“, jímž je od roku 1955 březen.

Ani my jsme nelenili a rozhodli jsme se tuto výstavu v Muzeu Podkrkonoší navštívit. Ve čtvrtek 19. 3. jsme si vzali fotoaparáty a už po cestě fotili trutnovské památky. Na výstavě nás zaujalo mnoho nápadů, které jsme si také zdokumentovali. Prezentovány byly linoryty, kresby tužkou nebo např. koláže.

Použité výtvarné techniky nás jistě budou motivovat k tomu, abychom se pokusili vytvořit podobná, také velmi zajímavá díla.

Za žáky 7. třídy Mgr. Dana Vondráčková, Mgr. Dana Maršíková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.