Listy mám, strom nejsem …

Pod tímto krásným názvem se skrývala velice zajímavá výstava prací žáků Základní umělecké školy, která vznikla k „Měsíci knihy“, jímž je od roku 1955 březen.

Ani my jsme nelenili a rozhodli jsme se tuto výstavu v Muzeu Podkrkonoší navštívit. Ve čtvrtek 19. 3. jsme si vzali fotoaparáty a už po cestě fotili trutnovské památky. Na výstavě nás zaujalo mnoho nápadů, které jsme si také zdokumentovali. Prezentovány byly linoryty, kresby tužkou nebo např. koláže.

Použité výtvarné techniky nás jistě budou motivovat k tomu, abychom se pokusili vytvořit podobná, také velmi zajímavá díla.

Za žáky 7. třídy Mgr. Dana Vondráčková, Mgr. Dana Maršíková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.