Get Adobe Flash player

Připravujeme zdravou svačinku - 3. třída

cimg6693 resizeVe čtvrtek jsme si nemuseli nosit do školy svačinku, protože jsme si ji připravili sami... Rozdělili jsme se do tří skupinek a každá si vylosovala recept na jinou pomazánku. A tak na jednu skupinku vyšla mrkvová, na druhou vajíčková a na třetí rybičková. Krájeli jsme, míchali, strouhali, ochucovali a taky ochutnávali... Nakonec jsme pomazánky sami namazali na rohlíky a postarali se i o slušné stolování. Pomazánky chutnaly výborně!

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Maršíková   
  POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.