Get Adobe Flash player

Připravujeme zdravou svačinku - 3. třída

cimg6693 resizeVe čtvrtek jsme si nemuseli nosit do školy svačinku, protože jsme si ji připravili sami... Rozdělili jsme se do tří skupinek a každá si vylosovala recept na jinou pomazánku. A tak na jednu skupinku vyšla mrkvová, na druhou vajíčková a na třetí rybičková. Krájeli jsme, míchali, strouhali, ochucovali a taky ochutnávali... Nakonec jsme pomazánky sami namazali na rohlíky a postarali se i o slušné stolování. Pomazánky chutnaly výborně!

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Maršíková   
  

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.