Vánoce ve 2. třídě

Přípravu letošních vánočních oslav mělo pět párů šikovných rukou druháků "v malíčku". Smrček krášlily ozdoby, které jsme vyrobili loni, i nový papírový řetěz. Na dveřích visel adventní kalendář a školou se linula vůně lineckého cukroví. Mnoho našich spolužáků i učitelů mohlo spolu s námi sdílet vánoční atmosféru, která celých 14. dní naplňovala druhou třídu. Vše vyvrcholilo třídní slavností. Prostřeli jsme slavnostní stůl, připomněli si tradiční vánoční zvyky a zazpívali koledy u stromečku. Pak přišlo očekávané rozbalování dárků. Nezapomněli jsme obdarovat ani lesní zvířátka. Do krmelce jsme už v předchozím týdnu donesli starý chléb, kaštany, mrkev a jablíčka.

Mgr. Martina Glazarová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.