Vánoce ve 2. třídě

Přípravu letošních vánočních oslav mělo pět párů šikovných rukou druháků "v malíčku". Smrček krášlily ozdoby, které jsme vyrobili loni, i nový papírový řetěz. Na dveřích visel adventní kalendář a školou se linula vůně lineckého cukroví. Mnoho našich spolužáků i učitelů mohlo spolu s námi sdílet vánoční atmosféru, která celých 14. dní naplňovala druhou třídu. Vše vyvrcholilo třídní slavností. Prostřeli jsme slavnostní stůl, připomněli si tradiční vánoční zvyky a zazpívali koledy u stromečku. Pak přišlo očekávané rozbalování dárků. Nezapomněli jsme obdarovat ani lesní zvířátka. Do krmelce jsme už v předchozím týdnu donesli starý chléb, kaštany, mrkev a jablíčka.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.