Get Adobe Flash player

Vánoce ve 2. třídě

Přípravu letošních vánočních oslav mělo pět párů šikovných rukou druháků "v malíčku". Smrček krášlily ozdoby, které jsme vyrobili loni, i nový papírový řetěz. Na dveřích visel adventní kalendář a školou se linula vůně lineckého cukroví. Mnoho našich spolužáků i učitelů mohlo spolu s námi sdílet vánoční atmosféru, která celých 14. dní naplňovala druhou třídu. Vše vyvrcholilo třídní slavností. Prostřeli jsme slavnostní stůl, připomněli si tradiční vánoční zvyky a zazpívali koledy u stromečku. Pak přišlo očekávané rozbalování dárků. Nezapomněli jsme obdarovat ani lesní zvířátka. Do krmelce jsme už v předchozím týdnu donesli starý chléb, kaštany, mrkev a jablíčka.

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.