Get Adobe Flash player

Velikonočně-aprílové vyrábění

p1170949 1 resizeTak dneska to byl fakt APRÍL! Venku se sype sníh, jako kdyby se nahoře roztrhla obrovská peřina. Do tělocvičny za námi na začátek vyrábění přišel Mikuláš, čerti a andělé. A nakonec se ještě 1. třída proměnila na vánoční dílnu, kde jsme při tvoření jablíčkových svícnů a aprílových hvězdiček poslouchali koledy. Také jsme se mohli vyfotit u vánočního stromku, pod kterým byly dárky a zatoulaní velikonoční zajíčci. No prostě APRÍL.

Na dalších sedmi stanovištích už byly připraveny typicky jarní výrobky – ozdobená miska s osením, papírové zápichy, velikonoční věneček, zajíček – kapsička, tulipány z vejdunků a kuřátko ze sena. Jednu dílnu si pro nás přichystaly členky Svazu postižených civilizačními chorobami – vejdunky zdobené ubrouskovou technikou neboli decoupage.

Všem moc děkujeme a těšíme se na prázdniny a Velikonoce!

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.