Velikonočně-aprílové vyrábění

p1170949 1 resizeTak dneska to byl fakt APRÍL! Venku se sype sníh, jako kdyby se nahoře roztrhla obrovská peřina. Do tělocvičny za námi na začátek vyrábění přišel Mikuláš, čerti a andělé. A nakonec se ještě 1. třída proměnila na vánoční dílnu, kde jsme při tvoření jablíčkových svícnů a aprílových hvězdiček poslouchali koledy. Také jsme se mohli vyfotit u vánočního stromku, pod kterým byly dárky a zatoulaní velikonoční zajíčci. No prostě APRÍL.

Na dalších sedmi stanovištích už byly připraveny typicky jarní výrobky – ozdobená miska s osením, papírové zápichy, velikonoční věneček, zajíček – kapsička, tulipány z vejdunků a kuřátko ze sena. Jednu dílnu si pro nás přichystaly členky Svazu postižených civilizačními chorobami – vejdunky zdobené ubrouskovou technikou neboli decoupage.

Všem moc děkujeme a těšíme se na prázdniny a Velikonoce!

Mgr. Pavlína Cermanová