Get Adobe Flash player

Cesta ke krmelci

V úterý 20. prosince jsme se v naší třídě sešli úplně naposledy v tomto roce. Nejdříve jsme si připravili vánoční stůl, pod ustrojený stromeček jsme naskládali připravené dárky? Když bylo vše nachystáno, vypravili jsme se spolu se čtvrťáky za zvířátky do lesa. Cestou jsme se ještě zastavili u paní asistentky Jany. Nemohla s námi dnes být, a tak jsme jí za ten krásný smrček, který nám do třídy donesla, zazpívali vánoční koledy a paní učitelka pro ni upekla domácí vánočku.

Trochu zasněžená a zamrzlá cesta do lesa ke krmelci nám utekla docela rychle. Zvířátkům jsme předali nadílku tvrdého chleba a rohlíků, jablíček i mrkví a už jsme se těšili na naše dárečky. Jak se asi budou líbit ty, které jsme zabalili pro své kamarády a co si oni připravili pro nás? Jestli také paní učitelka bude mile překvapená z dárků, které jsme jí vybrali?

Třeťáci

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.