Get Adobe Flash player

Cesta ke krmelci

V úterý 20. prosince jsme se v naší třídě sešli úplně naposledy v tomto roce. Nejdříve jsme si připravili vánoční stůl, pod ustrojený stromeček jsme naskládali připravené dárky? Když bylo vše nachystáno, vypravili jsme se spolu se čtvrťáky za zvířátky do lesa. Cestou jsme se ještě zastavili u paní asistentky Jany. Nemohla s námi dnes být, a tak jsme jí za ten krásný smrček, který nám do třídy donesla, zazpívali vánoční koledy a paní učitelka pro ni upekla domácí vánočku.

Trochu zasněžená a zamrzlá cesta do lesa ke krmelci nám utekla docela rychle. Zvířátkům jsme předali nadílku tvrdého chleba a rohlíků, jablíček i mrkví a už jsme se těšili na naše dárečky. Jak se asi budou líbit ty, které jsme zabalili pro své kamarády a co si oni připravili pro nás? Jestli také paní učitelka bude mile překvapená z dárků, které jsme jí vybrali?

Třeťáci

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.