Get Adobe Flash player

Den Země v ZOO – 1. stupeň

cimg6911 resizeDneska jsme prožili prima den. Vypravili jsme se totiž do zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem. Hodně se těšili hlavně naši prvňáčci, protože ti s námi ještě uklízet v ZOO nebyli. My ostatní už víme, co nás čeká. Jak se správně říká: "Nejdřív práce, potom zábava." Na dvě hodiny jsme nafasovali lopaty, košťata, hrábě a motyčky (někteří si je pletli s rýčem) a vyrazili jsme do terénu. Paní zahradnice si nás pamatovala z předchozích návštěv a moc naši práci a chování chválila. Po občerstvení z našich zásob jsme asi hodinu procházeli ZOO při komentované prohlídce. Čtvrťáci a šesťáci došli až ke lvům. Pak už nás čekalo řádění na dětském hřišti a prohlídka dalších zvířátek, která jsme dopoledne neviděli. Počasí nám přálo a na zpáteční cestu autobusem jsme nastoupili v dobré náladě.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)
(fotogalerie IV.
zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.