Get Adobe Flash player

Den Země v ZOO – 1. stupeň

cimg6911 resizeDneska jsme prožili prima den. Vypravili jsme se totiž do zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem. Hodně se těšili hlavně naši prvňáčci, protože ti s námi ještě uklízet v ZOO nebyli. My ostatní už víme, co nás čeká. Jak se správně říká: "Nejdřív práce, potom zábava." Na dvě hodiny jsme nafasovali lopaty, košťata, hrábě a motyčky (někteří si je pletli s rýčem) a vyrazili jsme do terénu. Paní zahradnice si nás pamatovala z předchozích návštěv a moc naši práci a chování chválila. Po občerstvení z našich zásob jsme asi hodinu procházeli ZOO při komentované prohlídce. Čtvrťáci a šesťáci došli až ke lvům. Pak už nás čekalo řádění na dětském hřišti a prohlídka dalších zvířátek, která jsme dopoledne neviděli. Počasí nám přálo a na zpáteční cestu autobusem jsme nastoupili v dobré náladě.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)
(fotogalerie IV.
zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.