Get Adobe Flash player

Výlet do předvánoční Prahy

Ve středu 21. prosince jsme navštívili vánoční Prahu. Chtěli jsme okusit sváteční náladu, výzdobu a atmosféru blížících se Vánoc. A podařilo se nám to! Mezi nejhezčí zážitky patřila návštěva výstavy betlémů a dalších věcí, které patří neodmyslitelně k nejkrásnějším svátkům v roce. Konala se v podzemních prostorách Betlémské kaple. A samozřejmě nás okouzlilo Staroměstské náměstí. Obrovský zářící strom, svítící andělé, řady stánků, orloj...

Zažili jsme i smuteční den a přípravy blížícího se pohřbu bývalého pana prezidenta Václava Havla. Na chvíle u hořících svíček, černých vlajek, fotografií V. Havla, fronty lidí, kteří se přišli naposledy rozloučit a věnovat vzpomínku a poděkování - i na to budeme jistě dlouho vzpomínat.

Poděkování patří paní Kopecké a rodičům Elišky Uherkové, kteří se výletu zúčastnili a přispěli k jeho úspěšnému průběhu. A také rodičům, kteří přispěli sponzorským darem a umožnili nám prožít tak zajímavý den.

Mgr. Jana Sávová

P.S.: Velmi děkuji kolegyni Janě Sávové za organizaci tohoto příjemného dne - J. Prokopcová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.