Get Adobe Flash player

Divadlo Bořivoj – Rytíř

p1050969 resize16. dubna se žáci 5. a 6. třídy sami stali herci v Kulturním centru UFFO v Trutnově v poutavém příběhu o rytířské ctnosti, o hájení lidské svobody a taky trochu o lásce. S příběhem rytíře Jana ze Žampachu se seznámili nejen jako diváci, ale i jako přímí účastníci děje. V krátkých dílnách se zamýšleli nad situacemi příběhu, a také jej obohacovali svými nápady. Zažili si dobovou atmosférou středověku, byli poddanými, tanečníky … Všem se divadelní představení moc líbilo (viz. foto).

(fotogalerie zde)

Mgr. J. Fendrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.