Get Adobe Flash player

Divadlo Bořivoj – Rytíř

p1050969 resize16. dubna se žáci 5. a 6. třídy sami stali herci v Kulturním centru UFFO v Trutnově v poutavém příběhu o rytířské ctnosti, o hájení lidské svobody a taky trochu o lásce. S příběhem rytíře Jana ze Žampachu se seznámili nejen jako diváci, ale i jako přímí účastníci děje. V krátkých dílnách se zamýšleli nad situacemi příběhu, a také jej obohacovali svými nápady. Zažili si dobovou atmosférou středověku, byli poddanými, tanečníky … Všem se divadelní představení moc líbilo (viz. foto).

(fotogalerie zde)

Mgr. J. Fendrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.