Get Adobe Flash player

Fyzika - 6. třída

V hodinách fyziky se žáci seznamují s fyzikálními veličinami a jejich měřením. Posuďte sami, jak si poradili s měřením objemu kapalného a pevného tělesa, s odhady množství vody v jednotlivých nádobách. Vyzkoušeli si vážení na různých typech vah, odhadovali hmotnost předmětů a samozřejmě zjišťovali jejich přesnou hmotnost. Ví, že nejobtížněji se váží s laboratorními vahami, nejlehčí je naopak vážení na digitální váze.

Mgr. Jitka FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.