Get Adobe Flash player

Dopravní výchova

cimg7191 resizeŽáci prvního stupně se dnes dopoledne stali malými cyklisty a na několika stanovištích procvičovali praktické dovednosti i teoretické znalosti z dopravní výchovy. Už ví, že cyklistickou přilbu by měli nosit vždy, že reflexní prvky na oblečení nejsou na parádu, ale mohou zachránit život. Umí poskytnout první pomoc při drobných poraněních a zkontrolovat povinnou výbavu svého kola. V tělocvičně si prakticky vyzkoušeli jízdu podle pokynů dopravních značek a totéž prováděli i formou hry na dopravním koberci s malými autíčky a panáčky. Všechny děti byly moc pozorné a ukázněné, snažily se dokázat, že se umí dobře chovat ať už jako chodci nebo cyklisté.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.