Dopravní výchova

cimg7191 resizeŽáci prvního stupně se dnes dopoledne stali malými cyklisty a na několika stanovištích procvičovali praktické dovednosti i teoretické znalosti z dopravní výchovy. Už ví, že cyklistickou přilbu by měli nosit vždy, že reflexní prvky na oblečení nejsou na parádu, ale mohou zachránit život. Umí poskytnout první pomoc při drobných poraněních a zkontrolovat povinnou výbavu svého kola. V tělocvičně si prakticky vyzkoušeli jízdu podle pokynů dopravních značek a totéž prováděli i formou hry na dopravním koberci s malými autíčky a panáčky. Všechny děti byly moc pozorné a ukázněné, snažily se dokázat, že se umí dobře chovat ať už jako chodci nebo cyklisté.

Mgr. Květa Hetflejšová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.