Get Adobe Flash player

Kulturní vystoupení

p1240905 resizeStejně jako v loňském roce jsme byli požádáni, abychom zajistili kulturní vystoupení na schůzi Jednotné organizace zdravotně postižených v „Moby Dicku“. Letos jsme si připravili písničku Marty Kubišové a tři písně z muzikálu Rebelové. Chtěla bych touto cestou ještě jednou jmenovitě poděkovat našim žákům: Nele Kolářové, Nikole Šedivkové, Věře Vítkové, Sáře Adamové, Kristýně Brunátové, Zdeňku Daňkovi, Barboře Kopecké, Jaroslavu Matyskovi, Elišce Součkové, Kamile Tejchmanové a Petru Záhorcovi za vzornou reprezentaci naší školy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.