Get Adobe Flash player

Starší dívky na „Paradráze“

p1010085 resizeV pátek 24. dubna bylo pěkné počasí, a proto jsme neodolaly a v rámci tělesné výchovy vyrazily směr Mobiliář Paradráha. Nejdříve jsme musely zdolat velký kopec, ale potom už na nás čekal vytyčený cíl. Vyzkoušely jsme si ručkování, přitahování, zdvihy, lehy sedy, skoky apod. Z „Paradráhy“ jsme odcházely s dobrým pocitem, že jsme pro své zdraví něco udělaly.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana VondráčkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.