Get Adobe Flash player

Návštěva u hasičů

cimg7305 resizeDrželi jste někdy v rukou hydraulické nůžky nebo vyprošťovací rozpínací nástroj? Pokud ano, víte, jak je těžký. Kdo se chce stát hasičem, musí mít opravdu dobrou fyzičku. Další důležitou vlastností je disciplína. Když je vyhlášen výjezd, hasiči musí být připraveni podle pokynů velitele okamžitě vyrazit k požáru, autonehodě i jiným zásahům. Nejsou ale žádní supermani. Mají speciální oblečení i dýchací přístroje. Bez nich by se do nebezpečí nevydali. Jsme moc rádi, že nám ukázali své hasičské vozy. Na výsuvný žebřík nás sice pustit nemohli, ale stříkání proudovou hadicí na cíl si mohl vyzkoušet každý z nás.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.