Get Adobe Flash player

Muzikál Hamlet - 5. třída

Ve středu 21. března jsme se vydali do Prahy - cílem byla zejména návštěva muzikálu Hamlet, ale i procházka naším hlavním městem. Autobus nás dovezl pod Petřín - chtěli jsme vyjet lanovkou až na vrchol a navštívit rozhlednu i zrcadlové bludiště. Bohužel lanovka z důvodu technické odstávky nejezdila. Škoda. Ale nevadí. Náhradní program se nám taky líbil. Nejdříve nám paní učitelka přiblížila příběh o Hamletovi. Poté jsme se vydali k Národnímu divadlu. Pokochali jsme se pohledem na Hradčany a obdivovali jsme Srdce pro Havla vyrobené z vosku svíček, které lidé v prosinci loňského roku zapalovali k uctění památky našeho bývalého pana prezidenta a které je umístěno před Novou scénou ND. Pokračovali jsme Národní třídou k Muzeu LEGA. Většina z nás ho s radostí navštívila, někteří však pokračovali do Rytířské ulice do Muzea panenek. Po svačině jsme se přemístili do ulice Na Příkopě, kde se nachází divadlo Broadway. A tady jsme zažili krásný kulturní zážitek  - muzikál Hamlet se nám opravdu moc líbil. Po představení nás už čekala jen cesta domů. Vraceli jsme se unaveni, ale plni krásných zážitků. 

žáci 5. třídy a Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.