Živé motýlí zahrádky

img 1793 resizeV naší škole nyní probíhá neobvyklý experiment. Pro žáky jsme zakoupili živé motýlí zahrádky. Až z Anglie nám poslali kelímky s malými housenkami. Na vlastní oči děti můžou sledovat pohyb a růst housenek, které se během několika dnů přetransformují do kukel a nakonec se přemění v překrásně barevné motýly. Po vylíhnutí motýlů je děti budou moci několik dnů krmit, pozorovat a nakonec je vypustí do přírody.
Dokážete si představit lepší způsob jak žákům nabídnout možnost prozkoumat jednu z nejúžasnějších proměn přírody, než tím že ji sami uvidí na vlastní oči?

Mgr. Stanislava Tejchmanová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.