Get Adobe Flash player

Předání cen v literární soutěži

img 1824 resizePrvní kolo literární soutěže bylo zakončeno zajímavou akcí. Vítězové si mohli sami vybrat  cenu - pro ně nejzajímavější knihu. Při této příležitosti jsme navštívili s žáky knihkupectví a tam si dlouze prohlíželi a vybírali, která kniha je nejvíce zaujme a potěší. Každý z nich sáhl po žánru, který je opravdu zajímá a už teď se těší, jak budou číst, podle knihy sestavovat, malovat nebo cvičit.
Pro druhé kolo literární soutěže bylo vybráno téma „Můj mazlíček“. Své práce můžete odevzdávat v ředitelně školy až do středy 20. 5. 2015.

(fotogalerie zde)

Mgr. Stanislava Tejchmanová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.