Get Adobe Flash player

Předání cen v literární soutěži

img 1824 resizePrvní kolo literární soutěže bylo zakončeno zajímavou akcí. Vítězové si mohli sami vybrat  cenu - pro ně nejzajímavější knihu. Při této příležitosti jsme navštívili s žáky knihkupectví a tam si dlouze prohlíželi a vybírali, která kniha je nejvíce zaujme a potěší. Každý z nich sáhl po žánru, který je opravdu zajímá a už teď se těší, jak budou číst, podle knihy sestavovat, malovat nebo cvičit.
Pro druhé kolo literární soutěže bylo vybráno téma „Můj mazlíček“. Své práce můžete odevzdávat v ředitelně školy až do středy 20. 5. 2015.

(fotogalerie zde)

Mgr. Stanislava Tejchmanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.