Get Adobe Flash player

Návštěva elektrárny Poříčí

p1010120 resizeOsmá třída, to už je pravý čas, kdy se musíme rozhodovat, jakým směrem se bude ubírat naše další vzdělávání. Inspiraci jsme mohli najít mimo jiné i v nedaleké tepelné elektrárně. Mnohé jsme se dověděli o strojích, čerpadlech, chladících věžích, turbínách, kotlích… Jak a co se spaluje, co z toho všeho se zužitkuje. Náš průvodce nám poskytl velké množství technických informací o chodu celé elektrárny. Z dvouhodinové přednášky jsme přišli zase o něco chytřejší a mohli jsme si porovnat získané informace s tím, co už jsme znali ze školy. Moc se nám tam líbilo. Děkujeme.

(fotogalerie zde)

Mgr. Petra Endrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.