Get Adobe Flash player

Návštěva elektrárny Poříčí

p1010120 resizeOsmá třída, to už je pravý čas, kdy se musíme rozhodovat, jakým směrem se bude ubírat naše další vzdělávání. Inspiraci jsme mohli najít mimo jiné i v nedaleké tepelné elektrárně. Mnohé jsme se dověděli o strojích, čerpadlech, chladících věžích, turbínách, kotlích… Jak a co se spaluje, co z toho všeho se zužitkuje. Náš průvodce nám poskytl velké množství technických informací o chodu celé elektrárny. Z dvouhodinové přednášky jsme přišli zase o něco chytřejší a mohli jsme si porovnat získané informace s tím, co už jsme znali ze školy. Moc se nám tam líbilo. Děkujeme.

(fotogalerie zde)

Mgr. Petra Endrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.