Get Adobe Flash player

Vyrábíme ozdobné květináče - 8. třída

Vařit už umíme, šít také, fotografovat také. Proto jsme se rozhodly, že vyzkoušíme úplně něco nového. Což takhle udělat něco hezkého do bytu, co nás bude stát hodně šikovnosti a trpělivosti. Zároveň nám to přinese i radost a uspokojení, že jsme zvládly i "mužskou" práci. Mozaika - to je ono. Vzaly jsme dlaždičky, kachličky, látku a kladívko a s chutí se pustily do rozbíjení. Tloukly jsme hlava nehlava a totálně se u toho vyřádily. Fakt jsme si to užily (teda hlavně Anička). Potom jsme umíchaly lepidlo na dlažbu a nanesly na keramický květináč. Rozbité střípky jsme trpělivě skládaly jeden po druhém tak, jak se nám to nejvíc líbilo. Umíchaly jsme spárovací hmotu a tou jsme potom naše veledílo hezky doladily v jeden krásný umělecký celek. Na fotkách můžete omrknout, jak se nám mozaika podařila a jak jsme postupovaly.

P. S.: Obrovské díky patří panu Luboši Ondračkovi a firmě Siko, kteří nám darovali kusy dlaždiček a také lepidlo se spárovací hmotou.

Mgr. Petra Endrychová a děvčata z 8. třídy

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.