Národní dům patřil jenom nám …

besidka 028 resizeJednou za rok mají žáci naší školy šanci vyzkoušet „prkna, která znamenají svět“. Pronájem velkého sálu Národního domu není levná záležitost. Role herce, tanečníka nebo moderátora však přináší dětem nezapomenutelný zážitek. Nabité hlediště nás opět přesvědčilo o tom, že zájem diváků je veliký. Jejich potlesk byl odměnou za kus práce, který žáci i učitelé odvedli při přípravě jednotlivých představení. Poděkování patří nejen jim, ale rovněž technickému zázemí – panu osvětlovači, zvukaři a panu kameramanovi, který pro zájemce připravil záznam celého představení.

Touto cestou bych pak chtěla jmenovitě poděkovat panu Joudalovi, tatínkovi Honzíka ze druhé a Jakuba ze čtvrté třídy. Také on představení natočil a poskytl učitelům i žákům zmíněných tříd bezplatně DVD nahrávky.

(fotogalerie I. zde - 1. třída)
(fotogalerie II. zde - 2. třída)
(fotogalerie III. zde - 3. třída)
(fotogalerie IV. zde - 4. a 5.  třída)