Get Adobe Flash player

Svět pod lupou - 2. třída

p6100194 resizeKdyž se chceme dozvědět něco nového o přírodě, můžeme sáhnout po encyklopedii, podívat se na film nebo vyhledat informace na internetových stránkách. Další možnost je ale ještě zajímavější. Nejlépe je totiž vyrazit do lesa, na louku nebo k rybníku. A právě to udělali druháci. S lupou v ruce pátrali na břehu rybníka, v trávě i na lesní cestě. Objevovali svět rostlin i drobných živočichů. Plní dojmů pak zkoušeli kreslit květiny a pomocí soutisku zobrazovat hmyz. Dokázali, že jsou vnímaví pozorovatelé. Jejich obrázky jsou velmi zdařilé.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.