Svět pod lupou - 2. třída

p6100194 resizeKdyž se chceme dozvědět něco nového o přírodě, můžeme sáhnout po encyklopedii, podívat se na film nebo vyhledat informace na internetových stránkách. Další možnost je ale ještě zajímavější. Nejlépe je totiž vyrazit do lesa, na louku nebo k rybníku. A právě to udělali druháci. S lupou v ruce pátrali na břehu rybníka, v trávě i na lesní cestě. Objevovali svět rostlin i drobných živočichů. Plní dojmů pak zkoušeli kreslit květiny a pomocí soutisku zobrazovat hmyz. Dokázali, že jsou vnímaví pozorovatelé. Jejich obrázky jsou velmi zdařilé.

Mgr. Martina Glazarová