Get Adobe Flash player

Svět pod lupou - 2. třída

p6100194 resizeKdyž se chceme dozvědět něco nového o přírodě, můžeme sáhnout po encyklopedii, podívat se na film nebo vyhledat informace na internetových stránkách. Další možnost je ale ještě zajímavější. Nejlépe je totiž vyrazit do lesa, na louku nebo k rybníku. A právě to udělali druháci. S lupou v ruce pátrali na břehu rybníka, v trávě i na lesní cestě. Objevovali svět rostlin i drobných živočichů. Plní dojmů pak zkoušeli kreslit květiny a pomocí soutisku zobrazovat hmyz. Dokázali, že jsou vnímaví pozorovatelé. Jejich obrázky jsou velmi zdařilé.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.