Get Adobe Flash player

Svět pod lupou - 2. třída

p6100194 resizeKdyž se chceme dozvědět něco nového o přírodě, můžeme sáhnout po encyklopedii, podívat se na film nebo vyhledat informace na internetových stránkách. Další možnost je ale ještě zajímavější. Nejlépe je totiž vyrazit do lesa, na louku nebo k rybníku. A právě to udělali druháci. S lupou v ruce pátrali na břehu rybníka, v trávě i na lesní cestě. Objevovali svět rostlin i drobných živočichů. Plní dojmů pak zkoušeli kreslit květiny a pomocí soutisku zobrazovat hmyz. Dokázali, že jsou vnímaví pozorovatelé. Jejich obrázky jsou velmi zdařilé.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.