Get Adobe Flash player

KOUZELNÉ DIVADLO

Divadelní soubor Mladá scéna z Ústí nad Labem nám v úterý 27. března přivezl pohádku plnou čar a kouzel. Mladý princ David v ní provdal své sestry za Slunečníka, Měsíčníka a Větrníka a sám se pak vypravil hledat svou vyvolenou - hvězdu Večernici. Tuhle pohádku Boženy Němcové určitě znáte z televize nebo z knížky. V divadle se ale odehrála trochu jinak. Přibyla postava ledové královny. Její úkoly musel David plnit, aby získal ledový meč a porazil krále ohně, který mu unesl nevěstu. Všechno samozřejmě dopadlo tak, jako v pohádce. Jen fotografie vám tentokrát, bohužel, nenabídnu. Ale věřte, bylo to pohádkově krásné...

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.