Get Adobe Flash player

KOUZELNÉ DIVADLO

Divadelní soubor Mladá scéna z Ústí nad Labem nám v úterý 27. března přivezl pohádku plnou čar a kouzel. Mladý princ David v ní provdal své sestry za Slunečníka, Měsíčníka a Větrníka a sám se pak vypravil hledat svou vyvolenou - hvězdu Večernici. Tuhle pohádku Boženy Němcové určitě znáte z televize nebo z knížky. V divadle se ale odehrála trochu jinak. Přibyla postava ledové královny. Její úkoly musel David plnit, aby získal ledový meč a porazil krále ohně, který mu unesl nevěstu. Všechno samozřejmě dopadlo tak, jako v pohádce. Jen fotografie vám tentokrát, bohužel, nenabídnu. Ale věřte, bylo to pohádkově krásné...

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.