KOUZELNÉ DIVADLO

Divadelní soubor Mladá scéna z Ústí nad Labem nám v úterý 27. března přivezl pohádku plnou čar a kouzel. Mladý princ David v ní provdal své sestry za Slunečníka, Měsíčníka a Větrníka a sám se pak vypravil hledat svou vyvolenou - hvězdu Večernici. Tuhle pohádku Boženy Němcové určitě znáte z televize nebo z knížky. V divadle se ale odehrála trochu jinak. Přibyla postava ledové královny. Její úkoly musel David plnit, aby získal ledový meč a porazil krále ohně, který mu unesl nevěstu. Všechno samozřejmě dopadlo tak, jako v pohádce. Jen fotografie vám tentokrát, bohužel, nenabídnu. Ale věřte, bylo to pohádkově krásné...

Mgr. Martina Glazarová