Get Adobe Flash player

Těšíme se do knihovny - 2. Třída

Začátkem března jsme navštívili trutnovskou knihovnu... Připojili jsme se k projektu Už jsem čtenář. Víme, jak se ke knihám chovat a ty s většími písmeny už umíme přečíst. Hlavně však máme knížky velmi rádi. Z knihovny jsme si hned některé vypůjčili. Až je půjdeme 12. dubna vrátit, čeká nás zajímavá beseda o pohádkách. Pro obětavou paní knihovnici už máme nachystaný dárek. Nakreslili jsme jí obálky knih a vyrobili krásné papírové záložky. Do knihovny už se moc těšíme. Pro každého účastníka projektu je navíc připravená nová knížka Miloše Kratochvíla Komu patří škola. Druháci ji dostanou nejspíš koncem školního roku.

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.