Get Adobe Flash player

Těšíme se do knihovny - 2. Třída

Začátkem března jsme navštívili trutnovskou knihovnu... Připojili jsme se k projektu Už jsem čtenář. Víme, jak se ke knihám chovat a ty s většími písmeny už umíme přečíst. Hlavně však máme knížky velmi rádi. Z knihovny jsme si hned některé vypůjčili. Až je půjdeme 12. dubna vrátit, čeká nás zajímavá beseda o pohádkách. Pro obětavou paní knihovnici už máme nachystaný dárek. Nakreslili jsme jí obálky knih a vyrobili krásné papírové záložky. Do knihovny už se moc těšíme. Pro každého účastníka projektu je navíc připravená nová knížka Miloše Kratochvíla Komu patří škola. Druháci ji dostanou nejspíš koncem školního roku.

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.