Get Adobe Flash player

Farmers – den otevřených dveří

p1180609 resizeZemědělci z nedaleké firmy Farmers nás pozvali, aby mohli prezentovat svoji práci. I přestože to máme od školy, co by kamenem dohodil, nikdy jsme  tuto organizaci nenavštívili. Proto to pro nás byl neobyčejný zážitek. Viděli jsme několikadenní telátka, jalovice, krávy i býky, které tu chovají jak na mléko, tak na maso. Ochotně nám ukázali místnosti, kde se dobytek chová, či krávy rodí malá mláďata. Dále pak místnost, kde se dojí mléko.  Na nedaleké louce byly vystaveny traktory a jiná mechanizace, kterou používají pro svou práci. A jako bonus tu skákali koně parkur. Každý z nás dostal i ochutnávku delikatesních párků a mléčných výrobků. Počasí nám přálo - nepršelo a tak jsme se vrátili zpátky do školy s novými zážitky a zkušenostmi.

(fotogalerie I. zde - 1. a 2. třída)
(fotogalerie II. zde - 8. třída)

Mgr. Petra Endrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.