Get Adobe Flash player

První školní den

p1190189 resizeTaké u nás ve Voletinách jsme přivítali nové školáky a prvňáky. Po slavnostním zahájení v tělocvičně se těch nejmladších žáčků ujali deváťáci. Předali jim květinu a odvedli je do nové třídy. Společně s nimi do lavic usedli i druháci. Zahájili jsme školní rok tradiční básničkou a potom se předvedli ti starší, kterou si ze svého básničkového sešitu z loňska pamatují nejlépe. Zazpívali jsme si, vyfotili se a už se těšíme, co nás čeká příště…

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.