Get Adobe Flash player

První školní den

p1190189 resizeTaké u nás ve Voletinách jsme přivítali nové školáky a prvňáky. Po slavnostním zahájení v tělocvičně se těch nejmladších žáčků ujali deváťáci. Předali jim květinu a odvedli je do nové třídy. Společně s nimi do lavic usedli i druháci. Zahájili jsme školní rok tradiční básničkou a potom se předvedli ti starší, kterou si ze svého básničkového sešitu z loňska pamatují nejlépe. Zazpívali jsme si, vyfotili se a už se těšíme, co nás čeká příště…

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína CermanováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.