Get Adobe Flash player

Trutnovská hřiště

p1190216 resizeHned první zářijový čtvrtek jsme se věnovali turistice a sportu. Do školy jsme dorazili plni energie. Co nás čekalo? Slovy třeťáků: “Krásnou lesní cestou jsme kolem rybníčků došli až na Dvoračku. Tam jsme si na hřišti hráli v domečku, na lodi i na průlezkách.“ Mohli jsme také vylézt na strom. Kdo by odolal!

Naším dalším cílem bylo Rákosníčkovo hřiště. To už ale obsadily děti ze školky. Nevadí. U sídliště Náchodská se nám taky moc líbilo. Kopali a házeli jsme si s míčem, skákali přes švihadlo, houpali se, honili… Přesto nám zbylo ještě dost sil na známou cestu kolem psího útulku přes Poříčí až do školy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.