Třída 7. A na Stachelbergu

p1010387 resizeNově vzniklá třída 7. A se na začátku školního roku vydala autobusem za hranice Trutnova. Nejdříve se na cestu posilnili v cukrárně a pak už vysedali na zastávce „pevnost“. Potkávali spoustu bunkrů a dýchala na ně historie doplněna vojenskými poznatky spolužáka Josefa. Všichni si nahlas oddechli, když se doslova „vyškrábali“ na rozhlednu Elišku, ale krásné výhledy jim byly velkou odměnou. Po vydatné svačině vytvořili společný pozdrav písmeny z těl a už se ubírali polní cestou ku Trutnovu. Výlet byl příjemný, informačně přínosný a doprovázen ideálním počasím.

Mgr. Iva Šedivá

Na výletě se mi hrozně líbila rozhledna Eliška. Byl tam sice krásný výhled na Královecký Špičák, ale hned jsem scházela dolů.
Vejnarová, T.

Nadchly mě památky, které jsme viděli a zaujala mě střelnice a kamenné doly, kolem kterých jsme šli.
Kučera, J.

Procházeli jsme komplexem bunkrů a největší z nich se jmenuje pevnost Stachelberg.
Rus, J.

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.