Výstava Večerníček slaví 50 let

p1190266 resizeV sobotu 12. září jsme se vydali do Prahy navštívit výstavu věnovanou našemu známému Večerníčkovi. Našli jsme tu spoustu pohádkových postaviček, které známe z televize. Mohli jsme si vyzkoušet různé kostýmy, nastěhovat se do pohodlného klobouku králíků Boba a Bobka, vyzkoušet kouzelné sluchátko, vodit loutky Hurvínka a Spejbla, malovat, vyrábět a mnoho dalších věcí. Při procházce Prahou jsme obdivovali parníky na řece Vltavě i labutě, kachny a holuby na jejím břehu. Ukázali jsme si Pražský hrad, Karlův most a Národní divadlo. Velikým zážitkem bylo cestování metrem i rychlíkem. Všechny děti zaslouží pochvalu – měly asi dobré boty, nohy šlapaly a na únavu si nikdo nestěžoval. I sluníčko nám fandilo a výlet se vydařil!

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)

Mgr. Jana Sávová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.