Get Adobe Flash player

Výstava Večerníček slaví 50 let

p1190266 resizeV sobotu 12. září jsme se vydali do Prahy navštívit výstavu věnovanou našemu známému Večerníčkovi. Našli jsme tu spoustu pohádkových postaviček, které známe z televize. Mohli jsme si vyzkoušet různé kostýmy, nastěhovat se do pohodlného klobouku králíků Boba a Bobka, vyzkoušet kouzelné sluchátko, vodit loutky Hurvínka a Spejbla, malovat, vyrábět a mnoho dalších věcí. Při procházce Prahou jsme obdivovali parníky na řece Vltavě i labutě, kachny a holuby na jejím břehu. Ukázali jsme si Pražský hrad, Karlův most a Národní divadlo. Velikým zážitkem bylo cestování metrem i rychlíkem. Všechny děti zaslouží pochvalu – měly asi dobré boty, nohy šlapaly a na únavu si nikdo nestěžoval. I sluníčko nám fandilo a výlet se vydařil!

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.