Školní kolo soutěže v zájmové umělecké činnosti

Jak tomu bylo v letech minulých... i v letošním školním roce jsme v naší škole soutěžili v recitaci, zpěvu, hře na hudební nástroj a po několikaleté přestávce také v obnovené kategorii tanec. Tradiční bylo v březnu 2012 též rozdělení žáků do třech soutěžních kategorií (tito žáci do školního kola soutěže postoupili na základě výsledků třídních kol).

Všichni soutěžící zaslouží pochvalu za svou snahu a zdolávání trémy, všem porotcům i přítomným patří poděkování za to, že přispěli ke zdárnému a hladkému průběhu celé naší soutěže.

Mgr.  K. Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.