Get Adobe Flash player

Den prevence v Trutnově

dscn5476 resizeDne 15. 9. 2015 se zástupci žáků z II. stupně naší školy (čtyři pětičlenná družstva) zúčastnili akce pořádané v rámci primární prevence. Tuto akci společně zaštítili pracovníci PPP Trutnov, Městská policie Trutnov, RIAPS Trutnov, Středisko výchovné péče Trutnov, PMS Trutnov a HZS v Trutnově. Na deseti stanovištích si žáci z jednotlivých trutnovských škol prověřili své zkušenosti, znalosti, obratnost - a to v disciplínách, které pro ně připravily výše uvedené organizace.

Sice jsme žádnou cenu nezískali, unikla nám jenom o "fous", ale příští rok - chybičky a neznalosti opravíme a stupeň vítězů nás určitě nemine! Atmosféra byla skvělá, počasí přálo, ukázky činnosti psovodů, záchranářů, hasičů a zdravotníků byly obdivuhodné.

Poděkování patří všem, kteří se na přípravě akce podíleli, i těm, kteří se jí zúčastnili.

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.