Get Adobe Flash player

Jaro je tu ...

... a dívky ze 6. a 7. třídy se rády pustily do vyrábění jarních dekorací. Stačí nápad, chuť, elán, šikovné ruce. S trochou materiálu (např. pár březových či vrbových větviček, kousky stuh, nit, vlna, nějaké přírodniny...) je za chvíli hotovo. Nebylo to těžké a jaké pěkné věci se nám podařilo vytvořit si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Mgr. J. FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.